Технікуму 60 років

7-10-2017, 13:02

Технікуму 60 років

 

 

СЕБТ відзначив ювілей

Вже шість десятиліть тут готують справжніх професіоналів, талановитих, здатних не просто працювати, а творити! На честь 60-річчя у актовійзалі СЕБТ відбувся урочистий вечір. Ювілей зібрав всіх: працівників навчального закладу, ветеранів педагогічної праці, гостей. Прийшли нас привітати і численні випускники.

Якщо технікум – це іменинник, а його випускники, колектив педагогів, студентів, керівників - це велика сім'я, то за законами життя ювілей став сімейним святом.  

 

Технікуму 60 років

 

 Звітальним словом до присутніх звернувся директор навчального закладу Горозій М.І. Він говорив про досягнення, традиції, колег і студентів, побажав колективу і далі розвиватися, рухатися вперед, вірити в успіх.

Історія створення навчального закладу, становлення, розвиток – ось те, з чого почалося святкування. Згадали минуліподії, згадали і тих, хто стояв у витоків створення навчального закладу, хто, не шкодуючисвоїх сил, працював на благо технікуму, тих, кого вже з нами немає. Історія технікуму – долі не одного покоління людей. Випускники минулих років ведуть сюди вчитися своїх дітей, онуків і навіть правнуків! У технікуму є своя історія, якою ми пишаємося.

До слова запросили Демченко І.О., яка була учасником історичного моменту – закладання капсули в далекому 1967 році. Вона розповіла деталі цього дійства. Потім із трепетом в сердці всі присутні подивилися відеофільм про вилучення капсули «Листування крізь роки 1967 -2017 р.р.». Директор технікуму зачитав послання  з капсули.

Привітати ювілярів і вручити подарунок прийшли народний депутат України Королевська Н.Ю., помічник народного депутата  О. Недави і Ю. Солода.

 

Технікуму 60 років

 

 

 

Викладачів і студентів СЕБТ зі славною датою привітала Заморська Т.М. - голова профспілки освіти і науки України Донецької області.

 

Технікуму 60 років

 

 

 

 Головна гордість будь-якого навчального закладу — його випускники. У стінах технікуму   отримали путівку в життя дипломованих фахівців. Багато з них зайняли в житті гідне місце.

Привітати ювілярів піднялися на сцену колишні випускники – Величко В.Б., Сальков С.О., Ковеза Г.І. Горбунов М.В., виступаючі побажали удачі і здоров'я, подякували педагогам за терпіння і працю.

 

Технікуму 60 років

 

 

 

В рамках святкування ювілею відбулося нагородження співробітників технікуму. Почесною грамотою Кабінета Міністрів нагородили директора технікуму Горозія М.І.

Дружними оплесками зустрів зал викладачів-ветеранів, якіприйшли на свято, а студенти на знак подяки вручили їм квіти. В технікумі колишніх і теперішніх працівників не буває, всі причетні до важливої справи. Ветерани, ви завжди в строю! З промовою від ветеранів педагогічної праці виступила Булатнікова Т.С.

Потім естафету привітань підхопив керівник департаменту з управління персоналом Слов’янської ТЄС Єрофєєв К.О.

Звучали привітання і добрі слова і від наших колег – привітати технікум приїхали доцент кафедри електротехнічних систем Харківського університету повітряних сил ім.. Івана Кожедуба Рикун В.Г.,та директор Слов’янського аграрного та хіміко-механічного технікумів.

 

Технікуму 60 років

 

 

 

З привітанням  виступила президент студентського самоврядування Словянського енергобудівного технікуму Пяшкур К.

Взагалі в технікумі живуть однією великою і дружною родиною. Педагогічний колектив дбайливо зберігає і примножує традиції навчального закладу і вносять нові ідеї в підготовку кадрів з обліку запитів часу. Багато педагогів молодими людьми прийшли в технікум і вжебільше 30 років працюють тут.

Говорячи про технікум, важливо сказати і про тих людей, без яких технікум не існував, не розвивався і не рухався би вперед: це бухгалтери і бібліотекарі, майстри і технічний персонал, секретарі і лаборанти.

Свято пройшло чудово, урочисто, дуже яскраво, а найголовніше, воно надовго залишиться в наших серцях! Стільки теплих, щирих слівбуло присвячено ювіляру в цейвечір! Хочеться відзначити, що свято своїми номерами прикрасили запрошені артисти: Словянська школа мистецтв, танцювальний колектив «Грація», творчий центр «Анастасія» та Ірина Чекман.

 

Технікуму 60 років

 

 

 

 Підводячи підсумки, можна сказати, що все задумане на цьому святі вийшло. В залі панувала атмосфера свята, радості, невимушеності. Гості, які виходили на сцену, відчували себе легко, жартували, сміялися, висловлювали свої почуття. Можна з упевненістю сказати, що у святкуванн іювілею брали участь всі присутні, а це означає, що воно пройшо чудово!  З Ювілеєм! Довгого і процвітаючого життя!

 

Технікуму 60 років

 

 

 

 

Это интересно