До дня боротьби зі СНІДом

5-12-2017, 13:27

До дня боротьби  зі СНІДом

 Серед численних хвороб, від яких нині страждає людство, СНІД є однією з найнебезпечніших. ВІЛ-інфекція та СНІД – це проблема, яка вплинула на життя багатьох людей, сімей, країн та націй усього світу.

Світовий досвід свідчить, що поширення ВІЛ-інфекції та СНІДу призводить до скорочення тривалості життя, зростання обсягу медичних послуг, загострення проблем бідності, соціальної нерівності, сирітства, до поширення найбільш катастрофічної епідемії в історії людства.

Кожна молода людина повинна якомога більше знати про ВІЛ/СНІД і памятати: головна умова – особиста профілактика.

Вірус імунодефіциту людини знижує захисну функцію імунної системи, внаслідок чого організм втрачає можливість протистояти різним захворюванням.

Вірус викликає захворювання з повільним перебігом, що має тривалий прихований (інкубаційний період) період від моменту зараження до появи ознак хвороби. Тому, потрапивши в організм людини, ВІЛ спочатку нічим себе не проявляє.Проходять роки, поки розпізнають захворювання на СНІД.

При ВІЛ-інфекції уражається імунна система людини, розвиваються сукупні захворювання легень, органів шлунково – кишкового тракту, головного мозку. Хвороба закінчується смертю.

До дня боротьби  зі СНІДом

 

 

Напередодні дня боротьби зі СНІДом в СЕБТ відбулася зустріч з представниками  спеціалізованого медичного закладу «Наша допомога».

Вони розповіли молоді про небезпеку, яку становить ВІЛ, шляхи передачі, стадії розвитку захворювання, а також розвіяли найпоширеніші міфи про СНІД.

Після перегляду документального фільму «ВІЛ/СНІД», який продемонстрували лікарі, усім бажаючим була надана можливість пройти тестування на виявлення ВІЛ.

Студентів закликали бути толерантними до людей, які хворі на СНІД, нагадали, що кожний несе особисту відповідальність за власне  здоровя.

Тому основою в попередженні зараження ВІЛ повинно бути:

1. Безпека і відповідальна поведінка, здоровий спосіб життя.

2. Виключення ранніх статевих стосунків.

3. Дотримання вірності у шлюбі.

До дня боротьби  зі СНІДом

 

До дня боротьби  зі СНІДом

 

 

З нагоди проведення місячника профілактики захворювання СНІДом і пропаганди здорового способу життя під девізом «Нехай б’ється твоє серце» в читальній залі бібліотеки технікуму оформлена книжкова виставка «Наркоманія – дорога в прірву».

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати експозицію.

 

 

Это интересно