Тренінг до Всесвітнього дня здоров'я

4-04-2018, 13:22

Тренінг до Всесвітнього дня здоров'я

Бути здоровим та  щасливим – природне прагнення людини. Та, нажаль, в сучасному суспільстві ми часто зустрічаємося з надто легковажним відношенням до свого здоровя. Таке недобре ставлення до себе, як: свідоме паління, алкоголізм, наркоманія, потурання своїм лінощам, неорганізованість, переїдання можуть бути тільки при несвідомому ставленню до найдорожчого, що має людина – це здоровя і життя. Студенти Слов’янського енергобудівного технікуму взяли участь у тренінгу «Хто здоровий, той сміється, все йому в житті дається», який проводився в центральній міській бібліотеці. Зі вступною промовою до молоді звернулась лікар-реабілітолог вищої категорії Тутова Тамара Наумівна. Вона підкреслила актуальність теми збереження та укріплення здоров’я в сучасному світі, значну увагу приділила правильному харчуванню та ролі вітамінів і вітамінних комплексів. Адже напружений ритм сучасного життя, погана екологія, постійне використання гаджетів суттєво виснажують наш організм, а отже ми маємо вчасно відновлювати його ресурси. Сильне враження на аудиторію  справив фільм про вплив алкоголю на організм  людини. Кожний присутній мав привід замислитися, чи варта хвилина «релаксу» такої ціни. Під час зустрічі не оминули і питання толерантності до людей з фізичними вадами.

Тренінг до Всесвітнього дня здоров'я

 

 

  «Родзинкою» тренінгу стала онлайн – гра «Розпізнати булінг», в якій із захопленням взяли участь студенти технікуму. Вона полягала у виявленні та оцінці ризику булінга в конкретних життєвих ситуаціях, які висвітлювались на пректорі та наданні рекомендацій щодо його протидії. Після цього відбулася  дискусія про місце фізичного виховання в житті успішної людини. Обговорення вийшло дуже жвавим, студенти задавали питання, наводили цікаві приклади та ділилися власним досвідом.

 

  Підбиваючи підсумки, хочеться сказати, що здоровий спосіб життя, в наш надзвичайно конкурентний час, є однією з необхідних умов професійного успіху, а отже і професійної самореалізації особистості. 

 

Тренінг до Всесвітнього дня здоров'я

 

 

 

 

Это интересно