Народ пам’ятає, народ славить !

24-04-2018, 12:41

      Нещодавно студенти Слов’янського енергобудівного технікуму групи 112-1-17 разом із класним керівником В. В. Шевельовим, в рамках проведення виховного заходу національно-патріотичного спрямування на тему «Народ пам’ятає, народ славить !», відвідали Слов’янський краєзнавчий музей та прослухали цікаву та пізнавальну з точки зору історичного краєзнавства розповідь наукового співробітника музею В. І. Ступко про події Другої світової війни 1939-1945 років на території Слов’янського району.  

 

 

 

Зокрема, від співробітника музею В. І. Ступка та викладача технікуму В. В. Шевельова студенти нашого технікуму дізналися про діяльність в роки нацистської окупації на території нашого краю підпільних груп Ф. І. Кравцова, що діяла в депо станції Слов’янськ та виводила з ладу верстати, устаткування і переховувала від нацистів цінний інструмент.

 

 

Також не менш цікавою була розповідь про діяльність в нашому місті підпільних організацій «Форпост», «Народні месники», партизанського загону під командуванням М. Карнаухова та підпільного шпиталю в міській лікарні, який врятував життя не одному десятку наших громадян.  

Дізналися студенти й про обставини повсякденного життя слов’янців в окупованому нацистами місті та про події, пов’язані зі звільненням Слов’янська від нацистських загарбників.  

Організатори даного заходу також не могли не згадати й про наших славетних героїв-земляків, які своєю мужністю і героїзмом в битвах Другої світової війни заслужили високі державні нагороди – звання Героя Радянського Союзу та повного кавалеру Ордена Слави.   

 

В. В. Шевельов, викладач СЕБТ

Это интересно