Тиждень охорони праці у СЕБТ

2-05-2018, 10:40

Тиждень охорони праці у СЕБТ

Семінар – лекція «28 квітня Всесвітній день охорони праці. Безпека праці неповнолітніх»

Міжнародна організація праці (далі – МОП) заснована у 1919 році. Це одна із найстаріших Міжнародних міжурядових організацій. Її першочерговими завданнями є підтримка демократії і соціального діалогу, боротьба з бідністю і безробіттям, заборона дитячої праці. За рішенням МОП 28 квітня святкують Всесвітній день охорони праці, щоб привернути увагу до цих та інших проблем сьогодення.

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

З метою привернення уваги молоді до питань безпеки праці та підвищення культури охорони праці 27 березня 2018 року в технікумі проведено семінар – лекцію у форматі відкритого уроку на тему: «28 квітня Всесвітній день охорони праці. Безпека праці неповнолітніх» за участю голови ППО Слов’янського енергобудівного технікуму Гордєєвої І.В.та інженера з ОП Леонтьєвої І.Є. які розповіли про важливість виконання  дотримання вимог законодавства з охорони праці.

Були обговорені питання щодо праці неповнолітніх, дотримання вимог законодавства з охорони праці при використанні праці неповнолітніх та соціальний захист неповнолітніх працівників.

 

Тиждень охорони праці у СЕБТ

 

Тиждень охорони праці у СЕБТ

 

Тиждень охорони праці у СЕБТ

 

Тиждень охорони праці у СЕБТ

 

 

 

 

Это интересно