192 Будівництво та цивільна інженерія

27-05-2020, 11:46

192 Будівництво та цивільна інженерія«Будівництво теплових і атомних електростанцій» за спеціальністю проходять підготовку для роботи на будівництвах атомних та теплових електростанціях, промислових та цивільних спорудах. Молодші фахові бакалаври мають право працювати на посадах: виконроба, старшого майстра, майстра зі спорудження теплових і атомних електростанцій, промислових та цивільних споруд, технік-будівельник, кошторисника.

Навчаючись за цією спеціальністю, студенти набувають професійні навички і знання в області технології та організації будівельного виробництва, вчаться самостійно складати проектно-кошторисну документацію, пізнають економіку галузі, організацію праці, планування роботи, управління колективом, законодавчі та нормативні документи в галузі будівництва і житлово - комунального господарства. На заняттях студенти опановують програмний пакет ArchiCAD.

            Випускники успішно працюють на будівництві житлових і громадських будівель, промислових об'єктів; в проектних організаціях, займаються обслуговуванням і реконструкцією будівель і споруд.

 

 

 

 

Это интересно