Музей

10-09-2019, 10:55

Музей

 

Вони захищали наше майбутнє

 

В цьому році ми святкуватиме 76-ту річницю визволення нашого міста від нацистських окупантів. Саме цій доленосній події в житті Слов’янська і був присвячений виховний захід національно-патріотичного спрямування «Вони захищали наше майбутнє», який відвідали студенти нашого технікуму на базі Слов’янського краєзнавчого музею.

 

 

Музей

 

 

 

Музей

 

 

 

 

Нещодавно студенти Слов’янського енергобудівного технікуму групи 112-1-17 та 107-1-18 разом із класними керівниками ШевельовимВ.В. й Пєшковою Л.А. в рамках проведення відкритого виховного заходу національно-патріотичного спрямування на тему«Вони захищали наше майбутнє», який спільно з науковими співробітниками музею підготував викладач Шевельов В.В., відвідали Слов’янський краєзнавчий музей та прослухали цікаву та пізнавальну з точки зору історичного краєзнавства інформацію про події Другої світової війни 1939-1945 років на території Слов’янського району.

Музей

 

Музей

 

Музей

 

 

Зокрема, студенти дізналися про історичні події, пов’язані з двома визволеннями Слов’янська від нацистських загарбників у лютому та у вересні 1943 р.Організатори даного заходу також згадали й про наших славетних земляків-героїв, які своєю мужністю в битвах Другої світової війни наближали день перемоги над нацизмом в Європі та заслужили високі державні нагороди – звання Героя Радянського Союзу та повного кавалеру Ордена Слави.

 

Наприкінці заходу студентам було продемонстровано рідкісні кадри військової кінохроніки щодо Донбаської наступальної операції 1943 р.

 

 

Шевельов В.В., викладач СЕБТ

 

Это интересно