Філософія : мудрість поколінь

30-10-2019, 10:22

 

Філософія : мудрість поколінь

 

Конкурс

творчих робіт студентів ІІІ-ІV курсів

 «Філософія : мудрість поколінь»

 

Саме таку назву мав конкурс творчих робіт серед студентів ІІІ-ІV курсів з дисципліни «Основи філософських знань», який нещодавно було організовано та проведено в викладачем вищої кваліфікаційної категоріїШевельовим В.В. Він запропонував студентам нашого технікуму взяти участь у даному конкурсі, який мав на меті написання студентами-конкурсантами творчої роботи (або реферату), присвячену маловідомим сторінкам життя та діяльності відомих філософів та науковців різних історичних епох.

 

Філософія : мудрість поколінь

 

Приємно здивувала активність студентів нашого технікуму та їх ентузіазм під час виконання даного виду роботи. Реферати та творчі роботи студентів ІІІ-ІV курсів з дисципліни «Основи філософських знань» охоплювали як життя та діяльність найвідоміших європейських мислителів різних єпох, так і розповідали про засновників різноманітних філософських вчень та напрямків у  давньоіндійській та давньокитайській філософіях. Мова йшла, зокрема, про таких авторитетних філософів як : Платон, Конфуцій, Демокріт, Арістотель, Т. Гоббс, Б. Спіноза, Г. Лейбніц, Будда, Лао-Цзи, Сократ, Ф. Бекон, Р. Декарт, І. Кант та ін.

Філософія : мудрість поколінь

 

Було визначено переможців.

Місця розподілилися наступним чином:

  • 1 місце – студент групи 107-1-17 Хорішко Д.С. (робота з теми «Філософські вчення Давньої Індії»);

  • 2 місце – студент групи 104-1-17 Фролов О.В. (робота з теми «Філософи-стоїки»);

  • 3 місце – студентка групи 107-1-17 Змієв О.В.  (робота з теми «Розвиток філософської думки в Київській Русі»).

    Дякуємо всім студентам, які взяли участь в даному конкурсі з дисципліни «Основи філософських знань» ! Вітаємо переможців !  

 

Філософія : мудрість поколінь

 

 

 

Это интересно