Відкрите заняття

6-11-2019, 09:49

Відкрите заняття

Визвольна війна середини ХVІІ століття

 

Нещодавно в стінах нашого технікуму викладачем вищої кваліфікаційної категорії Шевельовим В.В. в групі 112-1-17 було проведено відкрите заняття з дисципліни «Історія України» з теми «Національно-визвольна війна українського народу середини ХVІІ ст. під проводом гетьмана Богдана Хмельницького».

 

Відкрите заняття

Відкрите заняття

Студенти, що були присутні на відкритому занятті, дізналися причини початку національно-визвольної війни українського народу, про маловідомі факти біографії гетьмана Б. Хмельницького та членів його родини, про військову майстерність та тактику українського козацького війська в боях проти армії Речі Посполитої періоду 1648-1653 рр. та про багато інших цікавих історичних фактів, пов’язаних з подіями в Україні середини ХVІІ ст.

 

 

Відкрите заняття

Відкрите заняття

  Студенти мали можливість ознайомитися з портретними зображеннями відомих історичних постатей даного історичного періоду, схемами найвідоміших битв періоду 1648-1653 рр. та звичаями запорозьких козаків.

 

Також всі присутні на даному відкритому занятті дізналися про історичні події на території нашого краю в середині ХVІІ ст. 

Відкрите заняття

 

 

Это интересно